72117 €

Se prodava stan

1 of
Пред. След.

Детали

  • Оглас: 21092

  • Објавено: јули 26, 2020

  • Цена: 72117 €

  • Локација: Македонија

  • Регион: Сите Региони во Македонија

  • Град: Скопје

  • Прегледи: 243

Опис

Се продава стан во населба Хром, Ѓорче Петров
Локација:Станот се наоѓа во близина на фирмата Фармахем, не е на главна улица, во зграда која е изградена 2015 год., на мирно и тивко место.
Кат:Високо Приземје,во зграда -високо приземје + два спрата + поткровје
Квадратура:103м2
Број на соби:3 (три)-Кујна и дневна споени како една целина,една помала соба-детска, една поголема соба-спална, две купатила и две тераси.

Греење/Ладење:На струја/има поставено клима инвертер
Паркинг место:Не

Во цената е вклучена комплетно опремена кујна со кујнски елементи и апарати (плотна со рингли,рерна,машина за садови и фрижидер)
Цена:739 евра/m2.За контакт 071911856 Vesna agency.