150€

Izdravam stan vo Zelezara

Детали

 • Оглас: 8344

 • Објавено: октомври 9, 2019

 • Цена: 150€

 • Локација: Македонија

 • Регион: Сите Региони во Македонија

 • Град: Скопје

 • Контакт тел. број: 070/355-135

 • Прегледи: 152

 • квадрати: 51

 • број на соби: 2

 • кат: prizemje

 • Населба: Zelezara

 • за: се изнајмува

 • состојба: наместен

 • греење: парно

 • лифт: лифт

 • Гаража: Гаража

 • Тераса: 1

 • Подрум: Подрум

 • Ориентација: Ориентација

Опис

Издавам, двособен, комплетно наместен стан во нас. Железара (зграда Амазон), на високо приземје, со посебен влез. Кујна, интернет, кабелска, машина за перење алишта, парно греење 24/7. Контакт тел: 070 / 355 – 135

Ознаки :