42000-45000

Стан во Скопје Север

1 of
Пред. След.

Детали

 • Оглас: 18992

 • Објавено: јуни 11, 2020

 • Цена: 42000-45000

 • Локација: Македонија

 • Регион: Сите Региони во Македонија

 • Град: Скопје

 • Прегледи: 694

 • квадрати: 73

 • број на соби: 3

 • кат: 4

 • за: продажба

 • состојба: реновиран

 • греење: струја

 • Гаража: нема

 • Тераса: 1

 • Подрум: има

 • Ориентација: југ

 • мебел: празен

Опис

Се продава стан во Скопје Север на четврти спрат спроти игралиштето на Економското училиште Арсени Јовков. Станбена површина 69-м2 со балкон 4-м2. Со станот се добива и подрум со 7-м2. Станот е реновиран -реновирана кујна, купатило и пвц врати и прозори. Цена по договор