40 €

Одмор во Бугарија SUNČEV BREG HOTEL ELIT

1 of
Пред. След.

Детали

  • Оглас: 33747

  • Објавено: мај 28, 2022

  • Цена: 40 €

  • Локација: Македонија

  • Регион: Сите Региони во Македонија

  • Град: Скопје

  • Прегледи: 56

  • Website:

Опис

Хотели во Сончев Брег, Бугарија! Ноќевање за гости , надворешен базен, лежалка и чадор покрај базенот, бесплатно Wifi , паркинг -имајте незаборавен одмор…
Видете повеќе овде:

Сончев Брег, Бугарија – ХОТЕЛ ЕЛИТ КОМПЛЕКС | Hotel ELITE