Договор

Издавам двособен наместен стан во Карпош 1

Детали

  • Оглас: 22780

  • Објавено: август 31, 2020

  • Цена: Договор

  • Локација: Македонија

  • Регион: All

  • Град: All

  • Прегледи: 747

Опис

Комплетно наместен стан со централно парно на 2 кат со 2 посебни соби, кујна, ходник и купатило, 4-креветен близу Машински Факултет.Тел:071598248;075844171

Ознаки :