Договор

Издавам двособен наместен стан близу Машински Факултет

Детали

 • Оглас: 23096

 • Објавено: септември 9, 2020

 • Цена: Договор

 • Локација: Македонија

 • Регион: Сите Региони во Македонија

 • Град: Скопје

 • Прегледи: 682

 • квадрати: 58

 • број на соби: 3

 • кат: 2

 • Населба: Карпош 1

 • за: се изнајмува

 • состојба: наместен

 • греење: парно

 • Гаража: нема

 • Тераса: 3

 • Подрум: Подрум

 • Ориентација: северозапад

Опис

Комплетно наместен стан, 4-креветен со централно парно на 2 кат, кабелска, бесплатен паркинг.Станот се состои од две посебни соби, кујна со трпезарија, ходник, купатило.Станот е веднаш вселив.