50 €

zeni i bracni parovi

Детали

 • Оглас: 34290

 • Објавено: ноември 26, 2022

 • Цена: 50 €

 • Локација: Македонија

 • Регион: Сите Региони во Македонија

 • Град: All

 • Прегледи: 109

 • Возраст во години : 18

 • Висина во сантиметри : 175

 • Тежина во килограми : 75

 • Тип на тело: обично

 • Брачна состојба : разведен

 • Барам: Повремени средби

 • Боја на коса : Црна

 • Боја на очи : Кафени

 • Пушач: Пушач

 • Хороскопски Знак : Скорпија

Опис

zeni i bracni parovi sto sakat da uzivat so super decko.
ve cekam javete se
070964993

Ознаки :