Приватно: Приватно: Za dobar sex

Детали

 • Оглас: 29197

 • Објавено: август 29, 2021

 • Локација: Македонија

 • Регион: Сите Региони во Македонија

 • Град: Скопје

 • Прегледи: 1309

 • Пол: Машки

 • Возраст во години : 36

 • Висина во сантиметри : 183

 • Тежина во килограми : 90

 • Тип на тело: обично

 • Брачна состојба : оженет

 • Боја на коса : Плава

 • Боја на очи : Плави

 • Пушач: Непушач

 • Хороскопски Знак : Бик

Опис

Nie sme bracen par m35 f33 bi sex sme i davjcata od skopje bi sakale dane iskontaktira drug bracen par ili solo decko i za povise info pisete.

Ознаки :