43ден

TRANSSICA SHEMALE, GRADI IMAM SAMO JAS, TRANSS DEVOJKA, EDINSTVENA VISTINSKA VO MAKEDONIJA, DISKRETNI SREDBI, DISKRETNO DRUZENJE, ZABAVA

1 of
Пред. След.

Детали

 • Оглас: 24696

 • Објавено: ноември 18, 2020

 • Цена: 43ден

 • Локација: Македонија

 • Регион: Сите Региони во Македонија

 • Град: Скопје

 • Контакт тел. број: 077642494

 • Прегледи: 4

 • Возраст во години : 23

 • Висина во сантиметри : Висина во сантиметри

 • Тежина во килограми : Тежина во килограми

 • Тип на тело: Тип на тело

 • Брачна состојба : Брачна состојба

 • Барам: Повремени средби

 • Боја на коса : Костенлива

 • Боја на очи : Кафени

 • Пушач: Социјален Пушач

 • Хороскопски Знак : Рак

Опис

TRANSS,TRANSSICA,SHEMALE DEVOJKA.
077-642-494
EDINSTVENA IMAM GRADI SAMO JAS. EDNA EDINA TRANSSICA VO MAKEDONIJA DISKRETNI SREDBI ,DISKRETNA ZABAVA I DISKRETNO DRUZENJE I UBAVI NEZABORAVNI MOMENTI, SO NAJZGODNA ,NAJUBAVA I NAJSEKSI, VO SEKSI DOLNI VEZ, EDINSTVENA VO MAKEDONIJA. EDINSTVENA SHEMALE TRANSSICA DEVOJKA TRANSSEXUALKA , SHEMALE DEVOJKA,SO SITE ZENSKI OBLINI I ATRIBUTI. SO PRIRODNI GRADI broj 5. SO EDINSTVENA TRANSSICA VO MAKEDONIJA. ZA GOSPODA I DAMI. ZA NEZABORAVNO DRUZENJE.
Moj Tel: 077642494
TEL: 077-642-494
N A T A L I J A
+18