50€

TRANSSICA, SHEMALE DEVOJKA, DISKRETNI SREDBI, DISKRETNO DRUZENJE, ZABAVA

1 of
Пред. След.

Детали

 • Оглас: 9308

 • Објавено: ноември 8, 2019

 • Цена: 50€

 • Локација: Македонија

 • Регион: Сите Региони во Македонија

 • Град: Скопје

 • Контакт тел. број: 077642494

 • Прегледи: 4

 • Возраст во години : 29

 • Висина во сантиметри : 175

 • Тежина во килограми : 60

 • Тип на тело: обично

 • Брачна состојба : слободна

 • Барам: Повремени средби

 • Боја на коса : Црна

 • Боја на очи : Кафени

 • Пушач: Социјален Пушач

 • Хороскопски Знак : Рак

Опис

DISKRETNI SREDBI I UBAVI MOMENTI, SO ZGODNA ,NAJUBAVA I NAJSEKSI,EDINSTVENA VO MAKEDONIJA. EDINSTVENA SHEMALE TRANSSICA DEVOJKA TRANSSEXUALKA ,SHEMALE DEVOJKA,SO SITE ZENSKI OBLINI I ATRIBUTI.
GRADI broj 5.
EDINSTVENA VO MAKEDONIJA.
ZA GOSPODA I DAMI.
ZA NEZABORAVNO DRUZENJE.
Moj Tel: 077642494
TEL: 077642494

Ознаки :