seriozna vrska zena

1 of
Пред. След.

Детали

 • Оглас: 11639

 • Објавено: февруари 5, 2020

 • Локација: Македонија

 • Регион: Сите Региони во Македонија

 • Град: Гевгелија

 • Прегледи: 159

 • Возраст во години : 50

 • Висина во сантиметри : 175

 • Тежина во килограми : 68

 • Тип на тело: слабо

 • Брачна состојба : слободен

 • Барам: Сериозна врска

 • Боја на коса : Црна

 • Боја на очи : Зелени

 • Пушач: Непушач

 • Хороскопски Знак : Девица

Опис

mirno decko baram dase zalube vo mene zena od 40 do 45 na 072 534400

Ознаки :