100000 €

Приватно: Seriozna Druzba

1 of
Пред. След.

Детали

 • Оглас: 28068

 • Објавено: јули 10, 2021

 • Цена: 100000 €

 • Локација: Македонија

 • Регион: Сите Региони во Македонија

 • Град: Скопје

 • Прегледи: 243

 • Возраст во години : 31

 • Висина во сантиметри : 183

 • Тежина во килограми : 84

 • Тип на тело: мускулесто

 • Брачна состојба : слободен

 • Барам: Авантура

 • Боја на коса : Црна

 • Боја на очи : Кафени

 • Пушач: Непушач

Опис

Zdr ako ima nekoja realna devojka za druzba so zgoden i nadaren decko moze slobodno da me iskontaktira na viber 077454268 samo serioni za druzba maski ne mi pisuajte moze i parovi diskreten sum iskustvo imam pozz