Ohrid baram zena

Детали

 • Оглас: 34964

 • Објавено: јануари 10, 2023

 • Локација: Македонија

 • Регион: Сите Региони во Македонија

 • Град: Охрид

 • Прегледи: 36

 • Возраст во години : 45

 • Висина во сантиметри : 175

 • Тежина во килограми : 80

 • Тип на тело: обично

 • Брачна состојба : разведен

 • Барам: Повремени средби

 • Боја на коса : Костенлива

 • Боја на очи : Кафени

 • Пушач: Пушач

Опис

Zdr jas sum maz 45 god sum na odmor vo ohrid bi sakal da upoznam nekoja zena na moj godini samo na druzenje vecera pa drugo ostavame vreme poz 070603720