Koj e interesiran za vo u Hotel

Детали

 • Оглас: 27349

 • Објавено: мај 10, 2021

 • Локација: Македонија

 • Регион: Сите Региони во Македонија

 • Град: Скопје

 • Прегледи: 2669

 • Возраст во години : 28

 • Висина во сантиметри : 180

 • Тежина во килограми : 88

 • Барам : Повремени средби

 • Боја на коса : Црна

 • Боја на очи : Кафени

 • Хороскопски Знак : Лав

Опис

Zdravo se vikam Andrej, imam 28 god. od SK. Imam Mnogu iskustvo so Mazi, Passiven ili Aktiven toj ne e bitno. Site Koj ste interesirani da mi se javat na Email. Jas ke platam Hotel. Email: [email protected] , ve cekam.

Ознаки :