DISKRETNI SREDBI

Детали

 • Оглас: 19176

 • Објавено: јуни 15, 2020

 • Локација: Македонија

 • Регион: Сите Региони во Македонија

 • Град: Скопје

 • Прегледи: 1655

 • Возраст во години : 31

 • Висина во сантиметри : 171

 • Тежина во килограми : 100

 • Тип на тело: Тип на тело

 • Брачна состојба : слободен

 • Барам: Авантура

 • Боја на коса : Боја на коса

 • Боја на очи : Боја на очи

 • Пушач: Непушач

 • Хороскопски Знак : Стрелец

Опис

Decko 31god od sk od lisice bara zeni od 35 do 45+ god za zabava,za druzba ednas ili poveke pati,toa zavisi od vas,DISKRETNO sve, za poveke info na brojot obratete se preku SMS,Ne bitno dali ste slaba ili punicka
077-516-709 ve ocekuvam ?