diskretni avanturi

1 of
Пред. След.

Детали

 • Оглас: 23865

 • Објавено: октомври 8, 2020

 • Локација: Македонија

 • Регион: Сите Региони во Македонија

 • Град: All

 • Прегледи: 910

 • Пол: Машки

 • Возраст во години : 32

 • Висина во сантиметри : 177

 • Тежина во килограми : Тежина во килограми

 • Тип на тело: мускулесто

 • Брачна состојба : слободен

 • Боја на коса : Костенлива

 • Боја на очи : Костенливи

 • Пушач: Социјален Пушач

 • Хороскопски Знак : Лав

Опис

cao top diskreten iskusen solo decko bi se druzel so parovi devojki zeni gospogji vo obostrana diskretnos od regionot na bitola ohrid struga kicevo prilep za se toa kontakt na mail
[email protected] .com ps nudam i baram diskrecija