Diskreten Mlad Decko

1 of
Пред. След.

Детали

 • Оглас: 13758

 • Објавено: март 14, 2020

 • Локација: Македонија

 • Регион: Сите Региони во Македонија

 • Град: Скопје

 • Прегледи: 820

 • Возраст во години : 25

 • Висина во сантиметри : 174

 • Тежина во килограми : 73

 • Тип на тело: обично

 • Брачна состојба : слободен

 • Барам: Барам

 • Боја на коса : Боја на коса

 • Боја на очи : Боја на очи

 • Пушач: Непушач

 • Хороскопски Знак : Хороскопски Знак

Опис

Seriozen i diskreten 25god od sk bara devojka ili dana za disrektna zabava. Pishete na mail. [email protected]

Pozz