baram zenska osoba

Детали

 • Оглас: 17883

 • Објавено: мај 24, 2020

 • Локација: Македонија

 • Регион: Сите Региони во Македонија

 • Град: Скопје

 • Прегледи: 478

 • Возраст во години : 43

 • Висина во сантиметри : 178

 • Тежина во килограми : 90

 • Тип на тело: мускулесто

 • Брачна состојба : слободен

 • Барам: Зависи

 • Боја на коса : Костенлива

 • Боја на очи : Плави

 • Пушач: Пушач

 • Хороскопски Знак : Водолија

Опис

bi sakal da zaposnaam zenska osoba od 35 do 40 godini.za druzenje a moze i nesto poveke.