Baram

1 of
Пред. След.

Детали

 • Оглас: 7120

 • Објавено: август 25, 2019

 • Локација: Македонија

 • Регион: Сите Региони во Македонија

 • Град: Скопје

 • Прегледи: 1240

 • Возраст во години : 42

 • Висина во сантиметри : 178

 • Тежина во килограми : 85

 • Тип на тело: мускулесто

 • Брачна состојба : разведен

 • Барам: Зависи

 • Боја на коса : Костенлива

 • Боја на очи : Плави

 • Пушач: Пушач

 • Хороскопски Знак : Водолија

Опис

Sakamnda zapoznaam zenska osoba do 35 god.za druzenje a mozno e i nesto poseriozno.jas imam 42 od skopje.