45 ден

19 годишна девојка бара секс без граници

1 of
Пред. След.

Детали

 • Оглас: 24934

 • Објавено: декември 11, 2020

 • Цена: 45 ден

 • Локација: Македонија

 • Регион: Сите Региони во Македонија

 • Град: Скопје

 • Прегледи: 7812

 • Возраст во години : 19

 • Висина во сантиметри : 170

 • Тежина во килограми : 53

 • Тип на тело: тонирано

 • Брачна состојба : слободна

 • Барам: Авантура

 • Боја на коса : Црна

 • Боја на очи : Црни

 • Пушач: Социјален Пушач

 • Хороскопски Знак : Риби

Опис

10087 Имам 19 години и многу сакам секс. Барам искусни дечки кои се дискретни пред се. Елена

072624084