45ден

манекенка 28 години за секс и забава

1 of
Пред. След.

Детали

 • Оглас: 8481

 • Објавено: октомври 12, 2019

 • Цена: 45ден

 • Локација: Македонија

 • Регион: Сите Региони во Македонија

 • Град: Скопје

 • Контакт тел. број: 072624084

 • Прегледи: 1428

 • Возраст во години : 28

 • Висина во сантиметри : 175

 • Тежина во килограми : 62

 • Тип на тело: тонирано

 • Брачна состојба : слободна

 • Барам : Повремени средби

 • Боја на коса : Плава

 • Боја на очи : Кафени

 • Пушач: Социјален Пушач

 • Хороскопски Знак : Скорпија

Опис

9932 Маја, 28 години, манекенка, со свој стан од Скопје, бара искусни и потентни дечки за секс без обврски.

Ознаки :