Izrabotka I montaza na mebel po naracka

1 of
Пред. След.

Детали

  • Оглас: 24672

  • Објавено: ноември 18, 2020

  • Локација: Македонија

  • Регион: Сите Региони во Македонија

  • Град: Скопје

  • Прегледи: 256

Опис

Изработка на мебел од :
Иверица и Медијапан
– Кујни
– Плакари
– Тв-Комоди
– Детски Соби
– Спални Соби
И друго

Масивно Дрво :
– Газишта за скали
– Врати
– Прозорци
– Капаци за прозорци
И друго

Kontakt 076985046
Cena po dogovor