2.500ден

Се продава Рачен часовник Lorus

1 of
Пред. След.

Детали

  • Оглас: 14212

  • Објавено: март 24, 2020

  • Цена: 2.500ден

  • Локација: Македонија

  • Регион: Сите Региони во Македонија

  • Град: Скопје

  • Контакт тел. број: 076584030

  • Прегледи: 42

Опис

Се продава рачен часовник Lorus купен во германија
До 5 метри во вода за повеќе инфо јавете се .

Ознаки :