1000ден

паметен часовник Y1

1 of
Пред. След.

Детали

  • Оглас: 11761

  • Објавено: февруари 7, 2020

  • Цена: 1000ден

  • Локација: Македонија

  • Регион: Сите Региони во Македонија

  • Град: Прилеп

  • Контакт тел. број: +389 75 355 117

  • Прегледи: 137

Опис

се продава нов паметен часовник

Бренд и модел на информации: Y1
Компатибилен оперативен систем: iOS и Android
Чипсет: MTK6261D
Меморија: 64MB + 128MB
Мрежа Bluetooth: BT 3.0
Слот за SIM картичка: Поддршка
2G: GSM 850/900/1800/1900 MHz
Екран на екранот: 1,22 “TFT резолуција: 240 * 240 пиксели
Екран на допир: Капацитивен допир
Батерија 280mAh
Карактеристики вибрации: Поддршка
Звучник: Поддршка
Мик: Поддршка
Материјал и материјал за боја: Челик + силикон
Боја: црна, сребрена, сина, розова
Јазици англиски, руски, шпански, француски, германски, италијански, холандски, португалски, виетнамски, турски, арапски и др
Функции Телефонски повик, СМС, Bluetooth Dialer, Педометар, Следење на спиење, Потсетување на седентацијата, Календар, MP3 музика, Камера, далечински фотоапарат, Снимање, калкулатор, Анти-изгубени
Содржина на пакет GSM Телефонски часовник x1
USB кабел x1
Упатство за корисникот x1
Димензија Големина на производот: 23,50х3,95х1,23 см
Тежина на производот: 0,065 кг
Големина на пакет: 13,50х7,30х5,80 см
Тежина на пакетот: 0,195 кг