4200 €

Se prodava Opel Astra GTC 1.9CDTI 150HP (6 Brzini )

1 of
Пред. След.

Детали

  • Оглас: 34299

  • Објавено: ноември 27, 2022

  • Цена: 4200 €

  • Локација: Македонија

  • Регион: Сите Региони во Македонија

  • Град: Скопје

  • Прегледи: 57

Опис

Возилото е во префектна состојба , направен е мал сервис и голем сервис, регистрирано е до 10.2023 (+Зелен картон).
Нови Лето/Зима гуми (М+S) / 235 / R17, сменети 10.2022.
Нов акумулатор и кабли.
6 брзини(MANUEL)Рачен менувач , 1.9 CDTI 150HP (КС) , мала потрошувачка.
Од додатна опрема има:
– Команди на волан
– Паркинг сензоир
– Sport Mode
– BOARD Компјутер
– Електрика прозори
– Електрика на ретровизори
– Прскалка за фарови
– CD / Radio (Фабричко)
– ABS / ESP
– Магленки
Контакт: +389 75 387 277 (Andrej) , Во секое време.