2200e

citroen berlingo 1.9d

1 of
Пред. След.

Детали

 • Оглас: 9593

 • Објавено: ноември 17, 2019

 • Цена: 2200e

 • Локација: Македонија

 • Регион: Сите Региони во Македонија

 • Град: Гевгелија

 • Прегледи: 305

 • година : 2001

 • километража : 140000

 • зафатнина на мотор: 1.9

 • Продавам/ купувам: се продава

 • гориво: нафта

 • регистрација: македонска

 • менувач: рачен

 • Марка: Citroën