18000 €

chevrolet volt elektromobil /hybrid

1 of
Пред. След.

Детали

 • Оглас: 12207

 • Објавено: февруари 13, 2020

 • Цена: 18000 €

 • Локација: Македонија

 • Регион: Сите Региони во Македонија

 • Град: Крива Паланка

 • Прегледи: 284

 • година : 2018

 • километража : 18000

 • зафатнина на мотор: 1,4

 • Продавам/ купувам: Продавам/ купувам

 • гориво: хибрид

 • регистрација: бугарска

 • менувач: автоматски

 • Марка: Chevrolet

Опис

chevrolet volt elektromobil , 2018 . 1,4 benzin /elektro, , +zarjadna stancia za 220v 180k ,18000km

Ознаки :