Po dogovor

Се продава

Детали

 • Оглас: 23279

 • Објавено: септември 14, 2020

 • Цена: Po dogovor

 • Локација: Македонија

 • Регион: Сите Региони во Македонија

 • Град: Скопје

 • Прегледи: 382

 • година : 2007

 • километража : 150000

 • зафатнина на мотор: 1600

 • Продавам/ купувам: се продава

 • гориво: бензин

 • регистрација: македонска

 • менувач: рачен

 • Марка: Alfa Romeo

Опис

Продавам АлфаРомео 147 1.6 ТвинСпарк 2007 година, увезена 2018 од Италија, не е од наш плац. Фул опрема со регистрација до 09.2021 година без зелен картон.
Мал сервис направен пред месец дена со сменети свеќици NGK со трајност од 100.000 км.